Wielkie wyróżnienie piłkarek ręcznych z Wilczysk. Pięć dziewcząt : Zabielny Aleksandra, Skrzypek Laura, Skrzypek Izabela, Serafin Magdalena, Steinhoff Gabriela, trenujących w UKS „Sęp” Wilczyska zostały powołane do kadry Polski. „Powołanie moich zawodniczek, to wielkie wyróżnienie i wspaniałe podsumowanie kilkuletniej pracy z dziewczętami. Jestem bardzo dumny i szczęśliwy, że dziewczęta będą miały możliwość występu w reprezentacji kraju. Na ten moment powołanych jest aż pięć zawodniczek, ale mam informację, że jeszcze inne zawodniczki są zauważone przez  trenerów i kluby. Dzisiaj spływają dla dziewcząt z całego kraju propozycje dotyczące gry w innych barwach klubowych. Wiem, że od nowego sezonu Zabielny Aleksandra, Skrzypek Laura, Gomulak Ewa będą reprezentować stołeczny klub UKS Varsovia. Wszystkim moim zawodniczkom, życzę powodzenia i mocno trzymam  kciuki , całym sercem zawsze będę z nimi…” -podsumował  trener UKS „Sęp”Wilczyska –  Zbigniewa Ligęza.

Skip to content