19 czerwca o godz. 8.00 w Szkole Podstawowej w Wilczyskach zebrali się wszyscy uczniowie, rodzice i nauczyciele aby świętować zakończenie roku szkolnego. Na wstępie dyrektor Szkoły powitała zebranych i oddała głos przedstawicielowi rodziców, który w ich imieniu podziękował panu Zbigniewowi Ligęzie za lata pracy trenerskiej i osiągnięcia sportowe piłkarek ręcznych wręczając na pamiątkę statuetkę. Następnie odbyła się bardzo wzruszająca uroczystość – pożegnania pani Elżbiety Radzik, wieloletniej nauczycielki szkoły, które przechodzi na emeryturę. Po tej części uczniowie i rodzice wysłuchali informacji na temat organizowanych w szkole konkursów, zawodów i uroczystości w których uczestniczyli. Na zakończenie odbyła się najważniejsza część uroczystości wyróżnienie i nagrodzeni za osiągnięcia w nauce i 100 % frekwencję.

Skip to content