27 listopada  w naszej szkole i przedszkolu przenieśliśmy się w świat wróżb i zabaw  andrzejkowych. Dzieci mogły wywróżyć sobie co dostaną pod choinkę, dowiedzieć się kim zostaną w przyszłości. Dziewczynki mogły sprawdzić czy wyjdą za mąż          a chłopcy dowidzieć się jakie imię będzie nosić ich wybranka (co kiedyś znacznie ułatwi jej poszukiwania). W tym ,,odkrywaniu przyszłości’’ pomagał dzieciom Wróż Andrzej  który specjalnie w tym dniu, nie wiadomo skąd zjawił się  w szkole. Organizował dzieciom zabawne konkursy, zabawy i  częstował ciasteczkami w których były ukryte wróżby.                                                                                                                                                                   W atmosferze tańca i zabawy znalazł się też  czas na słodki poczęstunek  przygotowany przez Mamy. Ten  magiczny dzień był okazją do zapoznania się                    z tradycją andrzejkową ale przede wszystkim czasem wspólnej radosnej zabawy! Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji zabawy i pyszny poczęstunek!               

Skip to content