23 stycznia 2020 roku odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zostali zaproszeni babcie i dziadkowie uczniów naszej szkoły. Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Powitała ich pani dyrektor szkoły – Barbara Włodarz, która wskazała szczególną rolę dziadków w wychowaniu dzieci oraz złożyła zgromadzonym gościom życzenia.

Następnie dzieci zaprezentowały się na scenie w części artystycznej, którą przygotowały panie: Stanisława Lach, Katarzyna Ligęza, Ewa Gryzło. Mogliśmy zobaczyć wnuków w rolach babci i dziadka, posłuchać piosenek i kolęd, podziwiać występy taneczne oraz zobaczyć przedstawienie jasełkowe.

Część artystyczna zakończyła się wspólnym odśpiewaniem 100 lat oraz wręczeniem drobnych upominków dla kochanych babć i dziadków. W dalszej części uroczystości goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

Skip to content