Gabriela Steinhoff jest kolejna zawodniczka, grająca i trenująca w UKS „Sęp” Wilczyska, która została powołana do Kadry Narodowej Polski w Piłce Ręcznej w kategorii Juniorki Młodszej.

            „Jest to niesamowite wyróżnienie przede wszystkim dla zawodniczki, która została zauważona przez sztab trenerów i powołana do kadry Polski. Gabrysia jest bardzo ambitną i pracowitą osobą, ciężka jej praca pozwoliła osiągnąć wysoki poziom sportowy.  Co ciekawe na tym zgrupowaniu znalazły się jeszcze dwie byłe zawodniczki z Wilczysk, które obecnie trenują i grają w stołecznym klubie „Varsovia” – są to Aleksandra Zabielny i Laura Skrzypek. Wszystkie trzy zawodniczki przez wcześniejsze lata grały wspólnie razem, zdobywając ogromne sukcesy na arenie kraju. Dla mnie jest to ogromna satysfakcja, gdy obecne czy też byłe zawodniczki prowadzone przez tyle lat osiągają tak wiele. Szczerze życzę powodzenia i mocno trzymam kciuki za rozwój dalszej kariery sportowej” -słowa trenera UKS „Sęp” Wilczyska Zbigniewa Ligęza.

Skip to content