UKS ,,Maraton” Sękowa był organizatorem XVIII Memoriału w skoku wzwyż im. Władysława i Miłosza Tokarzów. Zawody odbyły się w dniu 25 lutego 2020 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Sękowej. O godz. 9.00 Prezes UKS ,,Maraton” Sękowa Justyna Szarowicz przywitała zaproszonych gości i kluby uczestniczące w memoriale. Następnie głos zabrała dyrektor Szkoły Podstawowej w Sękowej Bożena Bernasiewicz, otwierając zawody.

            Na starcie stanęło 78 zawodników z ośmiu szkół: SSK JAK BARDEJOV, LO Gorlice, SP nr 6 Gorlice, SP Wilczyska, Kobylanka, Pagorzyna, Siary i gospodarz UKS Maraton Sękowa. Zawodnicy za trzy pierwsze miejsca otrzymali pamiątkowe medale a do szóstego miejsca dyplomy. Rekord mityngu w kategorii junior młodszy ustanowił zawodnik z Bardejowa KOVALCIN SIMON, który pokonał poprzeczkę na wysokości 182 cm i za ten wyczyn otrzymał pamiątkowy puchar. Wielkie gratulacje dla zwycięzców oraz uznanie dla wszystkich startujących dziewczynek i chłopców za udział i osiągnięte wyniki.

 

Zawodnicy z Wilczysk starali się zaprezentować jak najlepiej uzyskując swoje życiowe rekordy i pierwsze rekordy w tej dyscyplinie dla naszej szkoły:

Maja Gruca zakończyła udział w zawodach na wysokości 120 cm.

Michał Serafin przeskoczył 145 cm, 5 cm niżej ustalił swój rekord życiowy Łukasz Górski osiągając wynik 140 cm.

Skip to content