Pomimo, iż trwa zdalne nauczanie nasi uczniowie otrzymują nagrody i dyplomy za udział w różnych konkursach:

  1. Julia Ligęza klasa VII – wyróżnienie za pracę w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu literacko – plastycznego „Stefan Kardynał Wyszyński – Prymas Tysiąclecia naszym patronem” pt.: (NIE)ZWYCZAJNA ŚWIĘTOŚĆ. Opiekunem uczennicy była pani Kwarcińska Mirosława
  2. Oliwia Ladrańska klasa VI – 3 miejsce w konkursie plastycznym w ramach VII edycji przedsięwzięcia „Rozwinąć skrzydła – pamiętając o przeszłości”. Opiekunem uczennicy była pani Halina Górska. W konkursie uczestniczyli także: Magdalena Jaremcio, Marcelina Nowak z klasy VI i Weronika Wojtaczka z klasy IV.
  3. Piotr Ziomek z klasy VI zajął I miejsce i Weronika Pękala z klasy VIII – III miejsce w konkursie literackim „Matematyka jest πękna” organizowanym przez ZSO w Bobowej. Opiekunem uczniów była pani Mirosława Kwarcińska.
  4. Martyna Święs z klasy V otrzymała wyróżnienie w etapie rejonowym Ogólnopolskiego Konkursu „Mój Las”. Uczennicę do konkursu przygotowywała Barbara Włodarz. W konkursie uczestniczyły: Kinga Walawska z klasy VI i Aleksandra Jaworecka z klasy IV.
  5. Weronika Pękala z klasy VIII, Magdalena Jaremcio i Oliwia Ladrańska z klasy VI otrzymały dyplomy za udział w etapie regionalnym X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”. Uczennice do konkursu przygotowywała pani Halina Górska.

WSZYSTKIM NAGRODZONYM SERDECZNIE GRATULUJEMY.

Skip to content