Światowy Dzień Pluszowego Misia w Wilczyskach

W dniu 25.11.2020r. przedszkolaki z Wilczysk uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabaw, moda na misie nie przemija. Niestety tego dnia z powodu pandemii korona wirusa, dzieci nie mogły przyjść do przedszkola ze swoim przyjacielem – Misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach, a także brały udział w wielu atrakcjach: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, misiowe tańce. W tym magicznym dniu rodzice przygotowali dla dzieci słodkie upominki w postaci „Misia Lubisia” i cukierków. Po całym dniu zabaw dzieci z wielką radością wróciły do domu, do swoich Przytulanek.

Skip to content