Wiktoria Kołodziej z SP Wilczyska laureatką Konkursu Zaśpiewaj i Ty Niepodległej!

  1. października w Kopalni Soli „Wieliczka” odbył się uroczysty, galowy Koncert Finałowy Laureatów Konkursu Zaśpiewaj i Ty Niepodległej! – edycja 2021, w którym to uczestniczyła nasza uczennica – Wiktoria Kołodziej.

Konkurs „zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ III edycja! #Rozśpiewana małoPOLSKA od Bałtyku aż do Śląska!” to wspólne przedsięwzięcie Wojewody Małopolskiego, Kopalni Soli „Wieliczka” S.A, Kopalni Soli „Wieliczka” Turystyka Sp. z o.o., Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka przy współudziale Małopolskiego Kuratora Oświaty, Agencja Mienia Wojskowego oraz Akademii Muzycznej w Krakowie.

Koncert finałowy rozpoczął się o godz. 13.00 w komorze Warszawa i był  transmitowany on-line.  Po nim odbyło się wręczenie nagród laureatom Konkursu.

NAGRODY przyznane laureatom IV edycja Konkursu zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ!  „Śpiewamy Bohaterom: od Marszałka Józefa Piłsudskiego do Ojca Świętego Jana Pawła II”

Wojewoda Małopolski ufundował nagrodę w postaci słuchawek bezprzewodowych, plecaka
antywłamaniowego oraz bidonu.
Kopalnia Soli „Wieliczka” S.A. ufundowała nagrodę w postaci rodzinnego (do 4 os.) pobytu
w kopalni, na który składają się zwiedzania Trasy Turystycznej oraz spacer po tężni solankowej. Laureatka otrzyma również solne upominki.
Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka w Wieliczce ufundowało nagrodę w postaci warsztatów edukacyjnych na III poziomie kopalni, na ekspozycji Muzeum do wykorzystania w 2022 roku dla laureata oraz całej jego klasy, kubka z nadrukiem idealnego przekroju kopalni J. Nilsona, bawełnianej torby, skarpet z nadrukiem solniczek oraz notesu „Siła pasji- Alfons Długosz”. Agencja Mienia Wojskowego w Krakowie ufundowała nagrodę w postaci saperki wojskowej. 

Uczennicę do Konkursu przygotowywał pan Łukasz Kruczek.

Gratulujemy Wiktorii i życzymy dalszych sukcesów.

 

Poniżej link – wykonanie konkursowe Wiktorii Kołodziej:

https://www.youtube.com/watch?v=Ub_fPlXqGqw

 

 

Skip to content