10 listopada 2021 r. w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odbyło się losowanie hulajnóg dla dzieci rolników, które wzięły udział w kursie e-learningowym „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” i przesłały do 31 października br. certyfikat potwierdzający jego ukończenie wraz z formularzem zgłoszeniowym. Wpłynęło 2  306 zgłoszeń.

Kurs e-learningowy  „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” został przygotowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w ramach działań na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym rolników i jest z sukcesem upowszechniany wśród najmłodszych mieszkańców wsi od 2019 roku. Narzędzie to pozwala w nowoczesnej formie zapoznać dzieci z zagrożeniami wypadkowymi występującymi w gospodarstwach rolnych oraz uczy je prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły, są to:

  1. Amelia Szczepanek klasa VII
  2. Bożena Lichoń klasa VIII
  3. Kacper Wszołek klasa VII

Gratulujemy pogłębienia wiedzy na temat bezpieczeństwa na wsi oraz zdobytych  nagród.

Skip to content