Drodzy Uczniowie i  Rodzice!

Boże Narodzenie to czas nadziei i pojednania. To czas radości i celebrowania tego, co najistotniejsze – więzi rodzinnych. Jest to doskonały czas na pogodzenie się, porzucenie wszelkich trosk i sporów, odnowienie dawnych relacji.

To czas wytchnienia, moment, by wziąć głęboki oddech i nabrać sił do dalszej pracy. To czas, w którym choć przez chwilę możemy skupić się wyłącznie na rodzinie, zamiast koncentrować się na codziennych sprawach.

Życzę Wam, Drodzy Uczniowie i Rodzice, aby ten świąteczny czas był spokojny, przepełniony radością i rodzinnym ciepłem. Aby w Waszych domach pośród zieleni choinki, blasku lampek oraz zapachu pierników znalazł się czas na chwilę refleksji nad niezwykłością tych świąt. Abyście zawsze doceniali te najdrobniejsze rzeczy, te małe, ulotne chwile, które tworzą nasze życie, dając nam szczęście.

Życzę Wam zdrowia, bo ostatni czas pokazał nam, że to najcenniejszy dar. Niechaj nowy rok przyniesie same dobre chwile. Niechaj będzie to czas spełnionych marzeń, zrealizowanych postanowień i zwycięskiej walki z własnymi słabościami. Wypocznijcie, abyśmy w nowym roku mogli spotkać się znów razem zdrowi, pełni sił i chęci do działania.

 

Wesołych świąt!

Barbara Włodarz

dyrektor szkoły

Skip to content