Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 24.02.2022r w Przedszkolu Samorządowym w Wilczyskach, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, jednorożce, księżniczki, motylki,piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu animatorów z firmy fotograficznej „PIXEL”, którzy zachęcali dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna, a także wykonali dzieciom pamiątkowe zdjęcia. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Największy zachwyt wywarł na dzieciach pokaz kolorowych świateł, ciężkiego dymu oraz żywa maskotka –Minionek. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.

Skip to content