Jedzenie to poważna sprawa. Pozwala nam uzupełniać kalorie, które spalamy, aby żyć. Ważne jest nie tylko to co jemy, ale także jak zachowujemy się przy stole. Tylko zdrowy sposób odżywiania korzystnie wpływa na  nasz organizm i nasze samopoczucie.   Dlatego też uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w warsztatach  kulinarnych poświęconych zdrowemu odżywianiu, dbaniu o właściwą dietę , błędach żywieniowych, korzystaniu z piramidy zdrowego żywienia i aktywności fizycznej.

Warsztaty poprowadzili nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bobowej. Uczniowie w trakcie warsztatów kulinarnych obejrzeli prezentację multimedialną, wypowiadali się na temat zdrowego odżywiania i własnych nawyków żywieniowych,  a następnie z wielkim zapałam sporządzali zdrowe przekąski i napoje. Wszystkim dopisywał apetyt  i dobre humory.

Skip to content