Dnia 7 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej w Wilczyskach odbyło się Święto Rodziny zorganizowane z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Ojca.Dzieci chciały w ten sposób podziękować swoim rodzicom za poświęcenie i  trud wychowania.

              Każda z klas wraz z wychowawcą przygotowała krótki występ artystyczny.  Uczniowie przedstawili śmieszne scenki kabaretowe, tańczyli, recytowali oraz popisali się swoimi zdolnościami  gry na różnych instrumentach takich jak gitara czy akordeon. W przerwie pomiędzy występami najstarsi wychowankowie zadawali swoim rodzicom trudne pytania.  

 

                Goście mogli również delektować się słodkim poczęstunkiem  przygotowanym  samodzielnie przez  uczniów z klasy szóstej i ósmej. Na pożegnanie każdy przybyły  oprócz szczerych, pełnych miłości życzeń otrzymał pamiątkowy obrazek.

Skip to content