Końcem roku uczniowie SP w Wilczyskach radośnie i pełni entuzjazmu kibicowali Polskiej Reprezentacji w Piłce Ręcznej przygotowującej się do Mistrzostw Świata.

Polacy w ramach przygotowań rozegrali turniej 4-NATIONS CUP w którym rywalizowali z drużynami z Tunezji, Brazylii i Korei Płd.

Mecz z Koreą okazał się świetnym przeżyciem dla młodych adeptów piłki ręcznej, którzy na co dzień trenują przy szkolnym klubie grę właśnie w piłkę ręczną, możliwość kibicowania na żywo Polskiej reprezentacji w tak pięknym obiekcie jakim jest Tauron Arena w Krakowie pozostanie w pamięci na długie lata.

Dla uczniów z Wilczysk to początek przygody z piłką ręczną, gdyż  już w najbliższą sobotę zagrają w turnieju „My też gramy w ręczną”, który rozgrywany jest przy MŚ.

„My też gramy w ręczną” odbędzie się 14 stycznia w Krakowie. Ugości ją mała hala TAURON Areny w godzinach 10:00-14:00. Młodzi adepci z Chorzowa, Mielca, Krakowa, Chrzanowa, Wąchocka, Spytkowic, Libusza i Wilczysk otrzymają nie tylko nagrody, ale także obejrzą mecze Czarnogóra – Iran oraz Hiszpania – Chile.

Trzymajcie za Polską reprezentację i nasze Wilczyska ….

Skip to content