XVIII POWIATOWY KONKURS PIOSENKI RÓŻNEJ

 

W dniu 25 listopada 2022 roku w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach, odbyła się  XVIII edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Różnej.

Przed powołaną przez organizatora komisją w składzie: Edyta Sulimska, Henryk Rąpała i Leszek Przyrowski, wystąpiło ponad siedemdziesięciu uczestników. Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział następujące osoby:  Joanna Radzik kl. II, Zuzanna Ziomek kl. II, Dominika Szczepanek kl. II, Michał Włodarz kl. III, Emilia Gruca kl. IV, Leon Zieliński kl. IV, Kamil Martuszewski kl. V, Emilia Radzik kl. VI, Julia Szczepanek kl. VI.

W prezentowanych utworów, znalazły się m.in. kompozycje znane                           z repertuaru muzyki popularnej, ludowej, rozrywkowej, a także religijnej.

Po wysłuchaniu prezentacji wokalnych jury postanowiło przyznać następujące nagrody. W kategorii wiekowej 7-9 lat II miejsce wywalczyła   Joanna Radzik z kl. II, a  w kategorii wiekowej 10-12 lat II miejsce zdobyła   Emilia Radzik z kl. VI.

Do konkursu uczniów przygotowywały pani Ewa Gryzło, pani Patrycja Kruczek ipani Stanisława Lach. Gratulujemy zwycięzcom!

Skip to content