Mamy dla Was kolejne propozycje książkowe!!! 😊😊😊

Nasza przygoda z Wydawnictwem PROMIC trwa. Otrzymaliśmy kolejne książki do przeczytania i wyrażenia o nich naszej opinii. Wykonaliśmy zadanie! Recenzje można znaleźć na naszej szkolnej stronie: Recenzje | ZSP Wilczyska

O czym ostatnio dyskutowaliśmy? Po pierwsze o różnych ciekawostkach ze świata, który nas otacza, np. dlaczego dziecko się śmieje, kiedy je ktoś łaskocze; dlaczego ogień płonie; dlaczego posmarowana kromka spada masłem do dołu… – odpowiedzi na 99 pytań znaleźliśmy w książce „Dlaczego…? Ciekawi świata”.Po drugie o stresie i sposobach na pokonanie go. To dopiero była praca! Ileż wspomnień wypłynęło… Książka, pt. „Ogarnij chaos, pokonaj stres” – to taki kluczyk do miejsca, gdzie chowają się trudniejsze wspomnienia, zaproszenie do dyskusji, rozmowy o nich. Wiemy dobrze, że takie pogaduszki dają wiele dobrego. Po trzecie mieliśmy przyjemność pochylić się nad „Moją pierwszą Biblią” i tak naprawdę wrócić do świata wczesnego dzieciństwa.

Zapraszamy do lektury naszych recenzji. Książki, o których mówimy są dostępne w naszej bibliotece (do wypożyczenia) lub w księgarni😉

Skip to content