„Festyn Rodzinny” w ZSP Wilczyska

W dniu 11.06.2023 r. przy szkole podstawowej w Wilczyskach odbyła się Festyn Rodzinny  zorganizowany przez Radę Rodziców naszego Zespołu.  Dzięki licznym sponsorom, pięknej pogodzie a w szczególności Radzie Rodziców i zaangażowaniu rodziców naszych dzieci i uczniów zabawa była wspaniała. Dzieciaki miały  możliwość zaprezentować się an scenie, uczestniczyć w zabawach prowadzonych przez animatorów i w rozgrywkach sportowych. Każdy znalazł coś dla siebie. Stoiska przygotowane przez rodziców, loteria fantowa, zjeżdżalnia, warkoczyki, malowanie twarzy i rodeo-byk cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem do samego końca imprezy.

W imieniu własnym i całej społeczności szkolnej i przedszkolnej jeszcze raz na ręce pani przewodniczącej Anny Radzik składam serdeczne podziękowania za organizację tak wspaniałej imprezy.

Skip to content