Wycieczka do wioski indiańskiej „Hokka Hey” w Kunowej.

 

05 czerwca dzieci z zerówki wraz z klasą I pojechały na wycieczkę do indiańskiej wioski „Hokka Hey” w Kunowej koło Jasła. Celem wycieczki było poznawanie regionu oraz życia i kultury Indian, uwrażliwienie na piękno przyrody poprzez bezpośredni kontakt z nią,
a także kształtowanie umiejętności współdziałania podczas wspólnych zabaw na powietrzu.

Podczas pobytu w Kunowej dzieci miały okazję zwiedzić mini ZOO, brały udział
w warsztatach oraz ciekawych konkurencjach sprawnościowych. Wycieczka była również okazją do poznania kultury Indian. W programie wycieczki znalazła się również przejażdżka kucykiem w towarzystwie instruktorów oraz zabawa na dmuchanych zjeżdżalniach. Po aktywności dzieci mogły odpocząć i posilić się upieczonymi na ognisku kiełbaskami i wypić ciepłą herbatkę. Ten dzień z pewnością długo pozostanie w pamięci dzieci. Radosne i pełne wrażeń wróciły do domów.

Skip to content