Pożegnania nadszedł czas…

W dniu 21.06 2023 wszystkie przedszkolaki wystąpiły przed swoimi Rodzicami podczas Uroczystości Zakończenia Roku Przedszkolnego.
Na wstępie pani  dyrektor Barbara Włodarz  powitała zebranych i oddała głos przedszkolakom. Dzieci z grupy starszej zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne podczas wykonywania wierszy i śpiewania piosenek na pożegnanie przedszkolaków kończących edukację przedszkolną, jak również dzieci z grupy młodszej wykonały repertuar związany z latem oraz z wakacjami i śpiewały piosenki. Pani Dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy, nagrody książkowe, słodkie upominki oraz podziękowała za współpracę Radzie Rodziców oraz Rodzicom. Wszystkim życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji, a absolwentom wielu sukcesów w szkole. Pamiętajcie o nas!!!

 

Skip to content