Po wakacjach pełnych radości i wypoczynku, przyszła pora na powrót do szkolnych obowiązków.  Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy od mszy świętej o godz.8.00, po czym udaliśmy się do budynku szkolnego. Tam pani dyrektor, Barbara Włodarz, powitała zgromadzonych gości, uczniów , rodziców oraz nauczycieli. Następnie odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły, którzy pożegnali na wesoło odchodzące wakacje. Przypomnieli także ważną datę z historii Polski i świata, jaką był 1 września 1939 r. Po apelu i informacjach pani dyrektor, uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

 

Drodzy Uczniowie! Pamiętajcie, że szkoła to nie tylko nauka, ale też miejsce, gdzie możemy spotkać życzliwych ludzi, nawiązywać prawdziwe przyjaźnie i dzielić się swoimi pasjami z innymi. Wszystkim uczniom życzymy dużo zapału i energii do nauki oraz samych sukcesów w tym roku szkolnym. POWODZENIA!!!

Skip to content