Wszyscy wiemy, że EDUKACJA odgrywa ważną rolę w życiu każdego człowieka. Z okazji rocznicy utworzenia KEN, w Szkole Podstawowej w Wilczyskach odbyła się uroczysta akademia. Samorząd Uczniowski w imieniu całej społeczności szkolnej złożył wszystkim pracownikom szkoły serdeczne życzenia z okazji ich święta, a także podziękowania za trud i serce, troskę i dobro władane każdego dnia w proces nauczania i wychowania młodego pokolenia. Były piosenki, scenki humorystyczne, oficjalne życzenia oraz drobne upominki wykonane własnoręcznie przez uczniów. Pani dyrektor –  Barbara Włodarz wręczyła również nagrody dyrektora wybranym nauczycielom.

W tym dniu wszyscy mieliśmy możliwość podziękowania i pogratulowania pani dyrektor wyróżnienia, którym jest MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ otrzymany w tym roku szkolnym. Serdecznie gratulujemy!!!

Kolejną częścią uroczystości było oficjalne pożegnanie p. Wiesława Oratowskiego – wieloletniego nauczyciela i wychowawcy w naszej szkole, który odszedł na zasłużoną emeryturę. Życzymy wielu pozytywnych chwil i wspomnień na emeryturze oraz odpoczynku i spełniania swoich emerytalnych celów.

Skip to content