Początek roku to też czas podsumowania….

W 2023roku Szkolny klub UKS „SĘP” Wilczyska zakwalifikował się do programu prewencyjnego PZU Dobra drużyna w ramach którego zakupiono dwa stoły do tenisa stołowego, część środków wsparła organizację Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej „Skrzacik”. Dodatkowo dzieki środkom z programu udało się sfinansować kilka przejazdów na zawody i turnieje, udało się między innymi zdobyć dwukrotnie mistrzostwo
województwa w Bochni i Szaflarach, wzięliśmy udział w Małej Lidze Piłki Ręcznej Wiertmet , gdzie dwukrotnie zajęliśmy drugie miejsce, raz pierwsze. Dzięki wyjazdom dzieci uczą się sportowej rywalizacji, mają możliwość sprawdzenia się, ale przede wszystkim spędzają ze sobą czas, uczą się postaw pro społecznych, uczą się jak pracą dochodzi się do celu, budują poprawne relacje rówieśnicze.

Otrzymane pieniądze w ramach programu Dobra Drużyna PZU w pełni zostały wykorzystane na rozwój sportowo-społeczny kolejnych pokoleń.

Program jest szansą dla takich mniejszych ośrodków jak my pokazania się i wyrównania szans – DZIĘKUJEMY!!!

Skip to content