Laureaci Powiatowego Konkursu Ekologicznego – SP Wilczyska

Dnia 18 kwietnia 2024 r. w Szkole Podstawowej w Bobowej odbył się Powiatowy Konkurs Ekologiczny dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem: „Wrogowie czystego powietrza – smog, efekt cieplarniany, kwaśne deszcze, dziura ozonowa.”

W konkursie wzięło udział 21 uczniów – byli to laureaci konkursów gminnych.  Uczniowie rozwiązywali test składający się z 50 pytań. Po wnikliwej ocenie prac i przeprowadzonej dogrywce nadszedł czas na ogłoszenie wyników.

Laureaci Powiatowego Konkursu Ekologicznego dla uczniów szkół podstawowych

I miejsce

Jakub Święs – Szkoła Podstawowa w Wilczyskach, opiekun dydaktyczny Pani Barbara Włodarz

II miejsce

Zofia Marcisz – Szkoła Podstawowa w Strzeszynie, opiekun dydaktyczny Pani Anna Lipa

III miejsce

Małgorzata Giera – Szkoła Podstawowa w Wilczyskach, opiekun dydaktyczny Pani Barbara Włodarz

Gratulujemy!

Skip to content