W piątek 24 maja w przedszkolu w Wilczyskach  odbyła się uroczysta akademia  z okazji  Dnia Mamy i Taty. Rodzice to najważniejsze osoby w życiu dziecka. Przedszkolaki z grupy młodszej recytowały  wiersze, śpiewały piosenki o tematyce rodzinnej oraz zaprezentowały taniec.

Grupa starsza ofiarowała zaproszonym gościom wiosenną łąkę z życzeniami. Dzieci w opaskach kwiatów składały życzenia swoim najbliższym. Rodzice w ogromnym skupieniu i wzruszeniu słuchali życzeń i podziwiali program artystyczny w wykonaniu swoich pociech i niejedna łezka pojawiła się w rodzicielskim oku.

Było bardzo wesoło i uroczyście. Nasi goście głośno oklaskiwali występy swoich milusińskich, nie kryjąc wzruszenia. Przedszkolaki w podzięce podarowały rodzicom  wykonane upominki oraz laurki. Podczas ich wręczania całusom i uściskom nie było końca. Po uroczystości odbył sie poczęstunek. Dziękujemy wszystkim za udział w uroczystości oraz prawdziwą rodzinną atmosferę.

Skip to content